Išmatų teroristas Kėdainiuose terorizuojantis kaimynus savo išmatomis

Viename iš Kėdainių socialinių būstų įsikūręs gyventojas terorizuoja visus aplinkinius per savo langą pildamas išmatas ir taip keldamas nepakeliamą dvoką aplinkiniams gyventojams.

Išmatų teroristas Kėdainiuose terorizuojantis kaimynus savo išmatomis

Išmatų teroristas Kėdainiuose terorizuojantis kaimynus savo išmatomis

Ši išmatomis ir nepakeliama smarve atsiduodanti istorija jau tęsiasi keleri metai. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje esančio 97-ojo namo gyventojai jau ne vienerius metus tikina, jog patapo tikrų tikriausiais vieno iš tame pačiame name gyvenančio kaimyno įkaitais ir niekaip negali išsilaisvinti iš šių pančių, nes kaip jie tikina, Lietuvos biurokratinis aparatas yra taip išsiplėtęs ir sudėtingas, jog daro visiškai neveiksnią teisę šiems žmonėms išspręsti gan opią savo problemą, su kuria jie kovoja jau kelinti metai.  Susibūrę ir vieningo tikslo vedami minėto namo gyventojai tikina, jog kelerius metus buvo patekę į visiškus spąstus, kadangi savivaldybė iš esmės nieko padėti jiems negalėjo. Jie kvietėsi įvairias institucijas, kurios viską ką galėjo padaryti tai, pagrūmoti pirštu minėtam išmatų teroristui arba įteikti raštišką prašymą daugiau to nedaryti, tačiau naudos tai neduodavo.

Su išmatų teroristu buvo bandoma tartis ir gražiuoju ir piktuoju

Su kaimynu tiesiai per savo langą pilančiu savo fekalijas, kurios bėga per namo sieną, ir kaupiasi namo apačioje, kelia nežmonišką smarvę, susitarti nei gražiuoju nei piktuoju nepavyko. Kaimynas neidavo net į kalbas apie tai, kartais bandydamas dėl šios problemos suversti visą kaltę virš jo gyvenantiems žmonėms. Mat jis motyvuodavo tuo, jog gyvena tik antrame aukšte, o virš jo yra ir daugiau gyventoju, tačiau ne kartą yra tiek pats  prasitaręs, kad „jums taip ir reikia“, kad „čia jums yra kerštas už užkištą kanalizaciją“ ir panašiai, tiek ir savo akimis mačiusių šį išmatų terorą buvo ne vienas liudytojas. Vyras tikino, jog pas jį kanalizacija veikia ir jis neturi tam jokio pagrindo.  Tačiau namo gyventojai mano kitaip, jie per kelerius metus pririnko pakankamai įrodymų, jog šis terorizavimas išmatomis vyksta pastoviai ir dėl to, kad pats kaimynas galimai nori atsikratyti tokiu būdu tų namo gyventojų, kurių jis pats nemėgsta. Žmonės uoliai rinko įrodymus ir liudytojus, viena moteris teigė, kad išmatų teroristo išmatos ar kažkokios tai kitos išskyros buvo jai išpilti net tiesiai ant galvos.

Visgi, teisybė nugalėjo, išmatų teroristas gavo ko nusipelnęs

Po ilgų metų 97-ojo namo gyventojų intensyvaus darbo renkant įrodymus, buvo surinkta jų pakankamai, kad visas šitas smirdantis reikalas nukeliautų net iki teismo. Šį administracinį ieškinį išnagrinėjęs ir patenkinę Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai, tarė savo verdiktą. Minėtasis išmatų teroristas privalės išsikraustyti iš savo buto, kuris yra net ir ne jo. Tai buvo iš valstybės normuojamas socialinis butas. Kadangi  minėtas vyras  taip pat pasipiktinęs teigė, jog neketiną keisti savo tokio elgesio darančio neigiamą įtaką kitiems gyventojams, jis yra  iškeldinamas iš buto, nesuteikiant jam kitos gyvenamosios vietos. Teismas aiškino, kad štai toks priverstinis iškeldinimas iš socialinio būsto yra visiškai proporcingas  proporcinga priemonė pažeidimams, kurie buvo nustatyti juos darant minėtam piliečiui.  Tuo labiau jog turi būti apginti ne tik pačio kaltinamojo interesai, bet ir kitų namo gyventojų, kurių yra kelios dešimtys, teisės. Teismas aiškino, kad  kitaip  šio namo gyventojai neturi jokių kitų galimybių savo teisės  apginti ir gyventi normalų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *