Kaip Kelių gaidelis su Corvette tėškėsi į stotelę Vilniuje

Kaip Kelių gaidelis su Corvette tėškėsi į stotelę Vilniuje2016-08-21 Vilniuje vyko Renginys „2016 LtuAuto Car Show“. Šis renginys yra skirtas ne tik žiūrovams išvysti retus modelius, bet ir puiki galimybė automobilių savininkams parodyti, ką jie slepia savo garaže. Dėja, bet ir čia nebuvo apsieita be idiotiškų incidentų.

Renginyje visi norintys nemokamai galėjo pasigrožėti ne tik „Volkswagen Golf“ ar „BMW“, bet ir tokiais sportiniais automobiliais kaip „Shelby Cobra“, „Lamborghini“, „Porsche“ ar „Chebrolet Corvette“, kurių kasdien gatvėje tikrai nesutiksi.

Renginiui įsibėgėjus keletas entuziastų sugalvojo savo „žvėrelius“ išginti į gatvę ir parodyti, ką jie sugeba. Ypač nepasisekė ryškiai raudonos spalvos „Chevrolet Corvette“ vairuotojui. Išvažiuodamas į Kalvarijų gatvę, vaikinas gerokai spustelėjo akceleratoriaus pedalą ir automobilį tiesiog pradėjo svaidyti į šalis.

Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad įspūdingas automobilis tėškėsi į viešojo transporto stotelę. Tiesa, joje nebuvo paviljono, todėl buvo išverstas tik suoliukas ir kelio ženklas. Laimei, aukų buvo išvengta ir nukentėjo tik pats automobilis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *