Kaip„Kvailiausiais Belgijos plėšikais“ praminti nusikaltėliai pasimovė ant absurdiško triuko

Visose šalyse, daugiau ar mažiau yra pasitaikę kurjozinių ir neįtikėtinai kvailai pasibaigusių bandymų įvykdyti įvairiausius nusikaltimus. Štai šį kartą apie vienus visų laikų kvailiausius savo šalies nusikaltėlius stiprūs atgarsiai nuskambėjo ir iš Belgijos žiniasklaidos. Šią pritrenkenčiai kvailą istoriją papasakojo Belgijoje, Šarlerua priemiestyje esančios vienos elektroninių cigarečių parduotuvės savininkas „Didier“

Kvailiausi Belgijos plėšikai

Kvailiausi Belgijos plėšikai

Vyras pasakojo, kad šeši vyrai užsuko į jo parduotuvę ir pareiškė atėję jo apiplėšti.Pardavėjas nepasimetė ir vaikinams patarė užsukti dienos pabaigoje, kai kasoje bus daugiau pinigų, kadangi tuo metu dar buvo tik dienos pradžia ir kasoje pinigų beveik nebuvo. Plėšikai iš pradžių nenorėjo sutikti su tokiu pasiūlymu, įvyko šioks toks apsistumdymas, tačiau pardavėjas buvo atkaklus ir teigė, nedavė jie nei euro ir galiausiai pavyko plėšikus įtikinti, jog dienos pabaigoje kasoje turėtų būti 2-3 tūkst. eurų, kuriuos jis jiems prižadėjo atiduoti. Toks pardavėjo pasiūlymas skamba, kaip anekdotas, tačiau plėšikai pasitarę tarpusavyje, sutiko su tokiu pasiūlymų ir teigė, kad sugrįš vakare.

„Kai paskambinau policijai ir papasakojau apie savo sumanymą, jie nepatikėjo, kad vagys tikrai sugrįš“, – pasakojo Didier. Vėliau jis pastebėjo, kad likus valandai iki darbo dienos pabaigos, vienas iš plėšikų atėjo į jo parduotuvę, tačiau pardavėjas jam pasakė, kad pinigai dar nesuskaičiuoti ir kad šis sugrįžtų bent už pusvalandžio. Plėšikas išėjo, o per tą laiką buvo vėl susisiekta su policija, kuri nusprendė surengti pasalą. Sulaukus darbo dienos pabaigos, kaip ir buvo mažiausiai tikėtasi, visi plėšikai sugužėjo į parduotuvę atsiimti jiems žadėto grobio, tačiau visi jie buvo sulaikyti pasalą parengusių policijos pareigūnų. Išviso buvo sulaikyti penki vyrai, iš kurių vienas – nepilnametis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *